Ochtendyoga met Annette Visser
In deze les ochtendyoga met Annette Visser stretch je je bindweefsel en warm je jezelf langzaam op met milde oefeningen en fijne twists. Annette sluit de les af met een ademoefening waarmee je het vuurtje in jezelf opstookt zodat je vol verse energie aan je dag begint.
Annette Visser werd geboren in Amsterdam en droomde van een danscarrière. Door een hernia en de daaropvolgende operatie werd ze echter beperkt in haar bewegingen. Ze ontdekte yoga en merkte hoe het haar lichaam weer sterk en flexibel maakte. Daarbij temperde yoga haar eetlust en later haar overgangsklachten. Annette merkte dat yoga niet alleen haar lichaam goed deed, het maakte haar ook mentaal krachtiger. Ze besloot de docentenopleiding te volgen en geeft nu yogales via yogawithannettevisser.nl.
Annette over yoga:
Yoga is voor mij het pad naar de vrijheid. Je hebt er niets voor nodig, je kunt yoga overal doen. Het is verbinding met jezelf, met anderen, met alles om je heen. Met als enige ‘tool’ je eigen ademhaling.
Lees meer over Annette Visser op haar docentpagina of kijk op yogawithannettevisser.nl.
Meer avondyoga voor een goede nachtrust volgen? Bekijk alle lessen in ons filter Avond & nachtrust.
Annette Visser
141 reacties
Geef je reactieFabienne
na lange tijd deze les opnieuw gevolgd, weer hetzelfde enthousiasme, warmte, rust en energie..graag meer lessen van deze dame..ik vind haar fantastisch!
Annie
Heerlijke les, geeft mij energie en rust.
Maren
Hele fijne les Annette.
Heel goed begin van de dag!
Claudia
Heerlijk, ontspant én geeft energie. Dank je wel!
Jacqueline
hele fijne les voor in de ochtend! Geeft mij energie voor de dag, dank je wel en wat een fijne stem!
Maren
Heerlijke les!
Thecla
een heel fijn begin van de dag!
Sheila Agterdenbosch
Heerlijke korte les, geeft energie! Ik doe deze serie heel vaak mee. Dank je wel Annette!
Ellis
Heerlijke start van de dag!
hannie
heerlijke les , ik krijg er zoveel energie van in de ochtend , aanrader. Hele fijne stem ook
Yvonne
Heerlijke les Annette, ik voelde me erna vol energie en dat in een klein kwartiertje.
De les gelijk in mijn favorieten gezet. Dankjewel!