Ochtendyoga: Vinyasa soft flow
Deze les ochtendyoga van Carry de Boer is een soft Vinyasa flow met een extraatje: ‘Dans door het leven als Aranyani, de godin van de natuur’. De les geeft je niet alleen kracht en energie, Carry vertelt ook een mooi verhaal over Godin Aranyani, lichtvoetig als de wind en krachtig als de oudste bomen die diepgeworteld zijn in de aarde.
Ochtendyoga met een verhaal
Die elementen neemt ze mee in deze actieve ochtend flow van borstopeners, vooroverbuigingen, balanshoudingen, twists en een inspirerende eindontspanning: ‘De natuur heeft nooit haast en toch komt alles af.’ Laat je inspireren door deze flow en het verhaal van Aranyani en je zult gegrond én lichtvoetig door je dag gaan.
De les bevat enkele houdingen die voor beginners iets moeilijker kunnen zijn. Toch kun je deze les ook als beginner volgen. Kies dan bij de uitdagende houdingen voor Kindhoudng. Ga nooit over je grenzen.
Meer informatie over Carry de Boer vind je op haar docentpagina.
174 reacties
Geef je reactie
Ik ben echt een stijve hark. Hij staat bij niveau 1. Heel leuk maar toen ze een spagaat maakte werd ik een beetje wanhopig. Ik heb alle oefeningen zoveel mogelijk proberen mee te doen. Sommige lukte voor mij nog niet helaas. Het is de eerste keer dat ik hier yoga doe sinds lange tijd dus gewoon blijven proberen.
Wat een heerlijke les, die flow en fijne energie van Carry. Heel fijn om zo de dag te beginnen
Ik heb deze les al regelmatig gedaan en kom steeds nieuwe ervaringen tegen. Ik vind het een heerlijke les en ga deze zeker nog vaker doen.
Fijne les, heerlijk die flow. Ook wat pittige poses, dat vind ik wel fijn.
Heerlijke les. Wel pittig, maar mooie bewegingen waar ik goede zin van krijg
Not my cup of tea. Het gaat te vlug, en is meer iets voor jonge (en vederlichte) mensen en/of dansers/danseressen.
Ha Marc,
Goed dat je kunt ervaren dat deze les niet met jou resoneert én dat je het probeert! Het is inderdaad een vlotte en pittige les met echte Vinyasa-invloeden. Hopelijk vind je snel een les die beter bij je past.
Liefs redactie Yoga Magazine
Heerlijk les,goed en positief gevoel na de les..
Sla hem op bij favorieten…
Zalige deugddoende les, ga ik zeker nog meer doen.
Fijne flow wel heel veel tekst