Word je vaak stram en stijf wakker? Deze Easy Yin Yang ochtendflow helpt je soepel aan je dag te beginnen. Niet alleen in je lichaam, maar ook in je hoofd. Volg de les vlak na het ontwaken en je zult soepel, energiek en vredig de dag in gaan.
Over deze Easy Yin Yang ochtendflow
Deze les is opgebouwd uit een korte ochtendmeditatie, milde vloeiende Yang bewegingen om lekker op te warmen en Yin houdingen om je gewrichten soepel te maken en houden. De combinatie van de stretches met de Yin houdingen helpt je kracht en rust in jezelf te vinden zodat nieuwe energie kan gaan stromen. Beweeg mee op de manier die voor jou het prettigst voelt. Als je merkt dat je een stekend of brandend gevoel ervaart tijdens deze les, ga dan iets minder diep in de houding. Het gaat er namelijk niet om hoe het eruit ziet, maar om hoe het voor jou voelt.
Irene over de kracht van yoga
Yoga leerde Irene te omarmen wat er is. ‘In plaats van afleiding te zoeken of me te verzetten tegen gedachten en onaangename sensaties, kan ik nu naar binnen gaan en de dingen gewoon laten zijn. Laat het maar even helemaal bestaan, zonder precies te willen weten wát je voelt. Zodra je deze innerlijke sensaties toelaat, herstelt de balans in jou zich als vanzelf.’
Meer lezen over Irene? Bekijk haar docentpagina. Daar vind je ook haar andere yogalessen. Of laat je meevoeren door haar favoriete muziek op Spotify. Neem ook eens een kijkje op haar website.
Irene Sportel
225 reacties
Geef je reactieeva
heerlijke les!
hannah
Hele fijne lessen van Irene! Ik doe deze ochtendflow al weken iedere ochtend. Een challenge.... om de energie te laten stromen. Alleen ik mis al zeker een maand de Tibetaanse Morning Prayer op het einde. Jammer, dat deze eruit is gehaald door een onjuistheid. Begrijp het.
Ik vond het een hele fijne prayer om de dag mee te starten......
Metie
Erge fijne lessen.
Pam
goede heupopener, kalm en effectief. perfect voor de ochtend.
Mirjam
Heerlijke sessie. Goed begin van de dag
Mijn eerste les hier en echt heel fijn,thanks
Sandra
Hoi! Ik ben nieuw hier en zojuist deze les voor het eerst gedaan! Wauw, dat was fijn! Heel prettig hoe Irene alles rustig en kalm uitlegt, hier alleen al werd ik rustig van :) Dankjewel !
Astrid
Een hele fijne les. Klopt het dat de tibetaanse morning prayer eruit is gehaald? Erg jammer.
Astrid
Bedankt voor de toelichting, blijft een heerlijke les van een fijne docent met een heldere kalme energie.
Yoga by Happinez
Hi Astrid,
Dit klopt inderdaad. We hebben het gebed op verzoek van de docent eruit gehaald omdat er een onjuistheid in zat.
Liefs, Yoga by Happinez
Marjo
Heerlijke les, deze ga ik vaker doe, fijn tempo, stem en fijne flow..
Antoinette
Mijn lichaam vindt dit zo fijn.
Thecla
heerlijke ontspannen les