Victoria Hyndman ontwikkelde drie Ayurvedische yogalessen voor de drie verschillende dosha’s.
Ayurvedische yoga is gebaseerd op de Ayurveda, de eeuwenoude Indiase geneeskunde. Drie krachten, oftewel dosha’s, vormen de basis: vata, pitta en kapha. Alle drie zijn in iedereen aanwezig, ook in de natuur. De verhouding verschilt echter per persoon. Zelfs per dag of per seizoen. Je unieke verhouding bepaalt je Ayurvedische body & mind type, je constitutie. Vaak is je constitutie een combinatie van twee dosha’s, bijvoorbeeld vata-kapha.
De les Strong Body, Awake Mind helpt bij een disbalans in kapha. Een teveel aan kapha ervaar je als een zwaar, traag of suf gevoel. Misschien heb je de laatste tijd weinig aan lichaamsbeweging of yoga gedaan en/of ben je aangekomen in gewicht. Deze les maakt je geest wakker en zorgt voor een lichter, frisser gevoel in je lijf. Na de oefeningen voel je je geïnspireerd en heb je meer zin om nieuwe dingen aan te pakken. En heb je weer energie!
Victoria Hyndman
45 reacties
Geef je reactieGreetje
Heerlijk ik heb kunnen genieten
Dave
Goed Les !!!!!
Dijana
Great!
Linda
Altijd de heerlijkste lessen van victoria! Deze pept echt op als je sloom voelt ;)
Evelien
Loved this class, easy to follow, i feel great!
Farnoush
Hele fijne les, dank je wel.
Karlijn
Wat een fijne les! Ook na gebroken nachten met kleine kinderen geeft deze les de energie om de dag goed te starten.
Nickey
Ik ben altijd erg traag in de ochtend, maar na deze les, als ik net een half uur wakker ben, voel ik mij wakker en energiek. Heel fijn!
kristel
Wederom een fijne les van Victoria! Ik ben fan, dus wat mij betreft mogen er nog vele volgen. Dankjewel Victoria!
José
Opnieuw een heerlijke les van Victoria! Fijn dat er nu lessen zijn voor alle dosha's. Bedankt Victoria!