Wilskracht is onmisbaar voor je (spirituele) doelen. En je kunt het ook inzetten om te werken aan een sterker en fitter lichaam. Samen met Danielle Raats, personal trainer en docente yoga en Pilates, ontwikkelden we een Yoga bootcamp programma van 6 weken. De houdingen (zoals de Boot, de Plank en de Lunge) versterken je spieren en stroomlijnen je lichaamshouding. In de loop van de weken wordt de serie steeds iets pittiger, door herhalingen en variaties.
Voor het beste resultaat doe je de les twee of drie keer per week mee. Herhaling en volhouden maken krachtig… maar pak ook je rust tussendoor!
We starten deze week met de 8 basishoudingen. Warm zo nodig op met een paar extra Zonnegroeten en sluit af met Savasana.
Danielle Raats
55 reacties
Geef je reactieEls
Om mijn dag af te sluiten ... perfect!
Sabrina
Heb me aangemeld maar geen link via de mail ontvangen
Coby
Ik had me al ingeschreven maar kan de link niet openen? Nu is maandag bijna voorbij.
Natascha Evers
Ben er klaar voor!
Jaap
Verwacht van bootcamp yoga wel iets meet pit en energie
Gerdienke
Fijne les om de ochtend mee te starten. Niet te kort maar zeker ook niet te lang. Fijne uitleg.
Marijke
Deze les is al geweldig, fijne start vandaag en herhalen!
Eva
Hele fijne serie! En Daniëlle, je bent onwijs prettig om naar te luisteren en je legt het heel goed uit! Dankjewel!
Farida
Soft, smooth and inspirational
❤️
Ismahan Obenali
Heerlijke start van de dag Yoga
Ik ga dit zeker volhouden !!
Dank