In het dagelijkse leven buigen we veel voorover. In deze les van Daan Timmers mobiliseer je het bovenste deel van je rug en nek en maak je deze soepeler met twists. Deze oefeningen voor je rug en ruggengraat voelen daarom als een heerlijke (zelf)massage.
De yogahoudingen werken ook in op je diepe bindweefsel, het is daarmee een echte Deep Tissue Twist!
Leg een blok klaar en, als je die hebt, een dome (uit de Critical Alignment Yoga). Een gevulde waterfles of opgerolde handdoek kan ook werken.
Daan Timmers
57 reacties
Geef je reactieAmber
heerlijk
Marijke
Supergevoel
Heel lang niet meer gedaan
Daphne
zalige les, zoveel ontspanning voel ik nu in mijn bovenrug en ademhaling
Irene
Super les!
Lisanne
Wauw, fantastische les. Ik heb vaak spanningsklachten in nek, schouderbladen en schouders. Met deze les kon ik veel spanning loslaten op een fijne, kalme manier. Bij de oefening met de duim wijzend naar de vloer, begon mijn arm inderdaad erg te schudden en ik voelde duidelijk waar de aandacht naartoe mocht :-)
Maud
Wat een te gek lekkere les! Mijn hele bovenkant lijkt opener en meer doorbloed. Wel heftig met die duim, dat deed echt pijn aan 1 kant :) maar wel lekker om er door heen te gaan. Fijn dat die tweede keer er achter aan kwam, echt de tijd ervoor kunnen nemen. Super!
Jacqueline
wat een heerlijke les voor mijn stijve bovenrug
Lisette
Wat fijn. Goede les. Heerlijke stem.
Naomi
Geweldig na zware dag
Robin
Voor de tweede keer gedaan. Heel erg fijn. Blijvertje!