In deze les ochtendyoga met Annette Visser warm je jezelf lekker op met een activerende oefening uit de Kundalini yoga gevolgd door een energieke serie Zonnegroeten. Daar gaat de zon automatisch van schijnen, zelfs als het buiten grauw is. Maak je spieren soepel en sterk, voel de energie stromen en begin krachtig aan je dag.
Over deze ochtendyoga met Zonnegroeten
Begin je nog maar net met yoga? Dan kan deze les op sommige momenten best intens zijn vanwege de spierkracht die je nodig hebt voor bepaalde houdingen. Je kunt dan altijd kiezen voor een kleine pauze in de Kindhouding. Door deze les vaker te volgen zul je merken dat je steeds soepeler meebeweegt op het ritme van de houdingen.
Annette Visser werd geboren in Amsterdam en droomde van een danscarrière. Door een hernia en de daaropvolgende operatie werd ze echter beperkt in haar bewegingen. Ze ontdekte yoga en merkte hoe het haar lichaam weer sterk en flexibel maakte. Daarbij temperde yoga haar eetlust en later haar overgangsklachten. Annette merkte dat yoga niet alleen haar lichaam goed deed, het maakte haar ook mentaal krachtiger. Ze besloot de docentenopleiding te volgen en geeft nu yogales via yogawithannettevisser.nl.
Annette over yoga:
Yoga is voor mij het pad naar de vrijheid. Je hebt er niets voor nodig, je kunt yoga overal doen. Het is verbinding met jezelf, met anderen, met alles om je heen. Met als enige ‘tool’ je eigen ademhaling.
Lees meer over Annette Visser op haar docentpagina. Hier vind je ook andere lessen ochtendyoga en avondyoga van haar.
Wil je meer lessen ochtendyoga volgen? Bekijk alle lessen in ons filter Ochtendyoga.
Annette Visser
131 reacties
Geef je reactieCaroline
Heerlijke ochtend flow . Genoot van de rust, alles weer lekker los. Ga met nieuwe energie de dag in, Namastè Annette
Gábor
Its a good begin for the day. As a full beginner, exactly what I needed. Thank you!
Kirsten
Fijne les en ook fijn tempo. Heerlijk wakker worden.
Annemie
Dank je!
Peter
Dank voor de les, hele goede uitleg van de houdingen, fijn tempo.
Minder vind ik het gebruik van de vele Engelse woorden.
michelle
heerlijke les
Ellenora
Fijne ochtend les, heerlijk
Conny
Goed wakker worden,
Eva
heerlijk wakker worden met deze les!
Rinske
Een hele fijjne les om de ochtend mee te beginnen. Mooi in opbouw van kracht.
Hendrik Frans (Henk)
Matige les, storend hoe aaaaaaadem in en aaaaaaaaaaaaaadem uit wordt gezegd
Gert
Prima les, heldere uitleg.Bedankt Annette!
Yoga by Happinez
Hi Hendrik,
Vervelend dat je je aan deze les stoort. Gelukkig hebben we ook nog andere Zonnegroet-lessen online staan. Zoals deze: https://www.yogaonline.nl/yogatv-video/zonnegroeten/.