Met deze flow van Anoshe Overington bevorder je je spijsvertering. Denk daarbij niet alleen aan je voeding, maar ook aan je gevoelens. De Yang houdingen geven energie: de Yang Ming meridiaan bevat onze qi, onze energie, en wordt van daaruit verdeeld naar de delen in ons lichaam die het nodig hebben.
In het eerste half uur doe je grondoefeningen en Yin Warriors, Yin-variaties op de Krijger. Daarna deelt Anoshe een aantal Yin-houdingen met opties voor aanpassingen naar jouw lichaam.
Leg een bolster (of dikke deken), riem, blokken en een deken klaar.
Anoshe Overington
80 reacties
Geef je reactieJeth
De les gaat in het begin inderdaad erg snel. vooral met al die draaiingen. Bij de Zadel pose dat er niet een andere variant erbij gegeven wordt die je alleen kunt doen lastig om zo'n blok precies er onder te krijgen. jammer. verder een prettige les en mooie omgeving.
Jacoline
Een lekkere les!
Leontien
Ik vind het heerlijk, ook een prettige vrouw fijne stem!
Heleen
Bijzondere les. De Yinwarriors zijn even wennen, maar omdat ze steeds terugkomen kreeg ik ze snel onder de knie. Ik voelde de energie goed stromen, ik kreeg het er warm van. Nu een fijn ontspannen gevoel. Dank je wel Anoshe.
Annet
Top. Het duurt een paar lessen voordat je je hem onder de knie hebt maar het intensieve Yang afgewisseld met de rustige Yin is fijn. De Yin mocht wat mij nog wel langer zijn.
lisa
Het is me onduidelijk hoe ik deze les gratis kan bezichtigen, ik heb mijn mail adres meerdere keren opgegeven maar niets ontvangen qua les of wachtwoord, kan iemand me helpen aub?
Karin
Heerlijke les voel mij er goed bij dank je wel
Corona
Wauw, wat een heerlijke les met diverse elementen: actief, rustig en meditatief! Mijn lichaam voelt heerlijk na deze les en mijn gedachten zijn rustig :) dankjewel Anoshe en Marion!
Rita
Een fijne yogales; heel goed doordacht en mooi om ook in het vinyasa-deel de meridianen mee te nemen. Een heerlijke creatieve én uitgebalanceerde practice van Anoshe; zoals we gewend zijn van haar.
Gewoon een paar keer doen is mijn advies!
Leontine
Een heerlijke les met een mooie Yang flow. Heel inspirerend ook. Fijn om op deze manier een les van je te kunnen volgen Anoshe. Ik kijk uit naar de Yin 2 opleiding waarin elementen uit deze les ook een plaats hebben!