Ga naar de content

Win een yoga zeilreis naar de Marker Wadden

Leestijd: 3 minuten

Heb jij het moeilijk gehad de afgelopen maanden en ben je toe aan een lange dag rust en ontspanning? Of ken je iemand die na afgelopen jaar een bijzondere ervaring in de natuur heeft verdiend? Doe dan mee met onze winactie en wie weet win jij wel deze yoga zeilreis! Lees snel verder…

Win een yoga zeilreis

Yoga by Happinez geeft een yoga zeilreis van één dag weg op zeilschip Marie op donderdag 4 maart. Bij slecht weer wordt het zaterdag 6 maart. Tijdens deze reis ga je mee aan boord op dit prachtige schip naar de Marker Wadden. Een dag lang laat je de wind je hoofd leegmaken en voel je je één met de elementen. Deze reis is een unieke ervaring met diepgaande mindfulness-sessies, Tension Release yoga, een ervaren team van begeleiders en de kracht van de natuur.

De uiterlijke inzendtermijn van 8 februari voor deze winactie is inmiddels verlopen. Je kunt niet meer meedoen helaas….

Dit moet je doen om de yoga zeilreis te winnen

Wil je kans maken op deze yoga zeilreis? Stuur dan vóór maandag 8 februari een mail naar webredactie@yogaonline.nl. Schrijf een persoonlijk verhaal van 500 tot maximaal 1000 woorden waarin je ons vertelt waarom jij vindt dat je deze reis hebt verdiend. Of waarom je vindt dat iemand uit jouw omgeving deze reis zou moeten maken. En wie weet mag jij, of die ander, dan mee op 4 maart!

Belangrijk om te weten

  • Om mee te kunnen doen aan deze winactie moet je de hele dag beschikbaar zijn op donderdag 4 maart. Bij slecht weer wordt de reis verplaatst naar zaterdag 6 maart.
  • Je vertrekt één uur voor zonsopkomst. Dan word je ontvangen aan boord in Bataviahaven Lelystad, dus tegen 7 uur ’s ochtends!
  • Rond 20.30 uur in de avond ga je weer aan wal in Bataviahaven Lelystad.
  • Je houdt van schrijven en hebt voldoende ervaring met het schrijven van eigen verhalen. Tijdens deze reis hou je een dagboek bij over je ervaringen, dat we zullen verwerken in een verhaal in de nieuwe editie van Yoga by Happinez. Ook gaat er een fotograaf mee om de reis vast te leggen.
  • Je reisverslag wordt gepubliceerd met foto’s in Yoga by Happinez 2 dat in april uitkomt.
  • Op donderdag 11 februari maken we de winnaar bekend.

Klim in de pen!

Dus: wil jij deze reis graag maken en je verhaal delen? Klim dan in de pen en schrijf op waarom jij of iemand anders deze reis verdient!

Meer informatie over de reis vind je op deze pagina.

Delen via:
1 februari 2021

11 reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Is de prijswinnaar al bekend

Beste Nancy,

We hebben iedereen die mee heeft gedaan een mailtje gestuurd. Onlangs is de winnaar bekend gemaakt en heeft van ons hierover bericht ontvangen. Mocht je geen bericht van ons hebben gekregen, dan kun je een mail sturen naar webyoga@wpguitgevers.nl en dan kijken we even met je mee. Vriendelijke groet, de Yoga Magazine redactie

O, heerlijk weer eens erop uit, dat lijkt me echt super!!!

Samen met mijn nicht. Omdat we ons mam/oma in haar laatste levens en stervens fase hebben begeleidt en verzorgd.
Kunnen we een dagen ontspannen en alles even los laten

Geachte redactie motive weekmhebnik jullie gemaild via de mail link hierboven. Met ons verhaal

Beste Nancy, als je mee wil doen aan deze winactie, moet je je verhaal opschrijven en naar ons mailen. Mocht je dan nog willen, dan kun je dat vandaag nog doen. Daarna is inzenden helaas niet meer mogelijk... Groet namens de redactie van Yoga Magazine!

Mijn dochter, die mij zo goed heeft opgevangen en bijgestaan na het overlijden van mijn lieve mama aan corona april vorig jaar

Beste Nicole, dankjewel voor je berichtje, Als je nog mee wil doen aan deze winactie, vragen we je verhaal op te schrijven en naar ons te mailen. Het e-mailadres staat in het artikel. Mocht je dan nog willen, dan kun je dat vandaag nog doen. Daarna is inzenden helaas niet meer mogelijk... Groet namens de redactie van Yoga Magazine!

Samen met mijn zus omdat we het bieden zo druk hebben in de zorg en onderwijs.

Beste Monique, dankjewel voor je berichtje, Als je nog mee wil doen aan deze winactie, vragen we je verhaal op te schrijven en naar ons te mailen. Het e-mailadres staat in het artikel. Mocht je dan nog willen, dan kun je dat vandaag nog doen. Daarna is inzenden helaas niet meer mogelijk... Groet namens de redactie van Yoga Magazine!

Je hoofd lekker leeg en jezelf mee laten voeren door de wind, hoe fijn kan het leven zijn!! Door drukke werkzaamheden en zorgen, ben ik daar echt aan toe.