Korte basisles Pilates
In deze korte basisles ga je de basisprincipes uit de introductieles toepassen met vijf fijne beginnersoefeningen. Tip: wissel deze korte basisles regelmatig af met de andere Pilateslessen zodat je de verdieping in de precisie gaat ontdekken. Je kunt deze korte basisles heel goed na of voor de lange basisles doen als je zin hebt in wat meer beweging.
Programma van acht Pilateslessen
Deze korte basisles Pilates is de tweede les van een programma van acht Pilateslessen van Marlies Kornmann. In dit programma leert ze je de basis van Pilates. Ze bouwt de lessen steeds een beetje meer uit. Aan het einde van de reeks geeft ze nog twee restorative Pilateslessen voor je nek, schouders, rug en bekken. Ze sluit het programma af met een intermediate les op een iets hoger niveau.
Wil je meer lezen over Pilates en de verschillen en overeenkomsten met yoga? Klik dan hier.
Meer lezen over Marlies Kornmann? Kijk dan op haar docentpagina.
Marlies Kornmann
29 reacties
Geef je reactieBetty
Mijn eerste kennismaking met Pilates!
Fijne les, heldere uitleg, waardoor je je heel bewust wordt van je spieren, wat ze doen, en waar je aan kunt werken!
Anna
Fijne start van mijn hernieuwde kennismaking met Pilatus!
Anne Marie
Wat een goede oefeningen! Ik ga ze allemaal doen!
an
hoe leuk was dat ! zonder beeld kun je dit zelfs meevolgen. deed deugd aan mijn stijve lijf
Caroline
Wat een fijne kennismaking met pilatus. Een korte en duidelijke uitleg. Wil me graag er verder in verdiepen. Kijk uit naar haar volgende les. Namastè
Iris
Fijn om zo te beginnen.
Jeanette
Fijne les, rustig en duidelijk uitgelegd
Hillary
Mooie les. Helder en duidelijk uitgelegd.
Irène
Heel fijn.goede rustige uitleg.Volgende keer de lange les.Ik hoop wel op meer lessen! lijkt me fijn voor de afwisseling.
Stephanie
Super fijne kennismaking met pilates, deze korte les. De volgende keer doe ik de langere les of toch deze als ik wat minder tijd heb. Fijne uitleg!