Vera Gubbels is Dru yoga- en meditatiedocent. Voor Yoga by Happinez maakte ze een serie van drie lessen: de eerste les is een korte activatie waarbij je de rug en schouders losmaakt. De les geeft je direct nieuwe energie en is goed voor het onderhouden van de wervelkolom.
In de tweede les gaat ze dieper in op de vijf lagen van bewustzijn – de Kosha’s – en deze derde les is een langere energieserie met mudra’s en affirmaties. Je kunt de lessen achter elkaar volgen, maar ook afzonderlijk van elkaar doen.
In deze les werkt ze met mudra’s en affirmaties: goed voor je bewustzijn en (zelf)vertrouwen!
De les begint met een mantra en het stellen van een intentie. Daarna begeleidt Vera je met een serie zachte houdingen met mudra’s, affirmaties en visualisaties langs alle lagen van bewustzijn, de Kosha’s.
Je hoeft je benen en armen niet door te strekken, bij deze Dru-les blijven je gewrichten zacht. Zo kun je nog beter werken aan het loslaten van energieblokkades en het vergroten van je bewustzijn. Ze sluit af met een heerlijke ontspanning.
De les geeft je meer bewustzijn en energie en is goed voor je (zelf)vertrouwen, geniet!
Niet vergeten: zorg dat je een kaarsje en lucifers bij de les hebt!
Vera Gubbels
83 reacties
Geef je reactieMarjolein
Dankjewel Vera! Wat heb je een mooie, heldere manier van uitleggen en toch is de EBR heel vloeiend. Een genot om naar te kijken en luisteren. Ik kan veel van je leren. ;)
Monique Odufré
Heel fijn, mooi inzicht kreeg ik op einde les. Dank je wel
Thea van Halteren
Geweldige les, bedankt Vera!
conny
Heel mooi fijn en helend
Fleur
Heel bijzonder, de les is zo voorbij, terwijl het toch een uurtje duurt! Ik voel me nu heel ontspannen en dankbaar, dankjewel!
Inge
Inspirerende, bijzondere les. Vera heeft een mooie, warme uitstraling. Het is ook leuk om naar te kijken.
ingrid
hele fijne les!! rustige stem. dank je
Jenny
Mooie les met focusoefening; zacht en krachtig ineen.
Dank je wel!
Jet
Een hele fijne les met een mooie rustige oefeningen, die heel helder worden toegelicht. Vera heeft een prettige, warme stem en praat in precies het juiste tempo. Dank!
Thekla
Ook ik heb al je oefeningen met heel veel plezier en dankbaarheid gedaan. De intentie onthoud ik, ook dankjewel daarvoor. Heb een fijne dag!