De vijf Kosha’s
Vera Gubbels is Dru yoga- en meditatiedocent in Roermond. Voor Yogatv maakte ze een serie van drie lessen: haar eerste les is een korte activatie waarbij je de rug en schouders losmaakt. In de tweede les gaat Vera dieper in op de vijf lagen van bewustzijn – de Kosha’s – en haar derde les is een langere energieserie met mudra’s en affirmaties. Je kunt de lessen achter elkaar volgen, maar ook afzonderlijk van elkaar doen.
Deze tweede les bestaat voor een deel uit de uitleg van de vijf bestaanslagen. Na deze uitleg start Vera af met een oefening waarin ze je deze vijf bewustzijnslagen laat ervaren.
32 reacties
Geef je reactie
Wat fijn om alle energie te laten stromen, dankjewel.
Een heerlijke oefening aan het begin van de dag!
Fijn. Morgen weer een oefening.
Fijne introductie op dru yoga. Morgen weer een oefening.
Een hele fijne introductie op dru yoga.
Dank je Vera voor deze mooie verhelderende les rond de kosha’s. Ik ben net gestart met de Dru yoga docentenopleiding en alles valt nu op zijn plaats. Duidelijke uitleg en oefening. Een echt ‘aha’ moment.
Mijn eerste kennismaking met Druyoga. De uitleg vond ik heel fijn en je hebt een prettige, rustige stem. De combinatie van de armbewegingen met de ademhaling vond ik even lastig. Ik kwam vaak niet goed uit.
dag vera,
dit was mijn eerste kennismaking met yoga. Ik vond het moeilijk, kon de focus niet houden en voelde eigenlijk niets. Wat deed ik fout?
grtjs sabine
Hoi Sabine wat leuk dat je in mijn les was. Dru Yoga gaat over verschillende bewustzijnslagen en het eerste is de anamaya kosha de fysieke laag misschien is het leuk voordat je deze les doet het 1e filmpje tri spinal release te doen . Dit is een goede voorbereiding en leuke kennismaking met Yoga.
Ik hoor graag dan weer van je als je het leuk vind!
Groetjes Vera
Heel fijn deze les.