In de eerste video van de ademchallenge heb je kennisgemaakt met Mr. Breath en heeft hij je meegenomen door de oefening die je deze hele week gaat doen.
Deze video is een verkorte versie zonder de introductie, met enkel de oefening. Zo kun je meteen met Mr. Breath meedoen.
Merk op wat er gebeurt na een aantal bewuste en diepe in- en uitademingen: ervaar je verschil? Het mooie is dat je deze techniek altijd en overal kunt toepassen: je adem is een geweldige tool die je altijd bij je hebt. Geniet ervan!
Wil je de oefening vaker dan twee keer per dag doen? Zet een alarm op je telefoon, als je een extra reminder nodig hebt.
Rob Koning
93 reacties
Geef je reactieanushka
1. Dit is precies dezelfde oefening als gisteren? 2. Het tempo/duur van zijn telling/ademhaling voelt niet natuurlijk/prettig met mijn eigen adem telling. Dat geeft druk!
Marjolijn
Hallo, de tweede dag heeft dezelfde oefening dus dacht even dat ik iets niet goed had gedaan.
En idd onduidelijk of je uit moet ademen door je neus of mond. Lijkt me goed om dat er wel bij te vermelden.
Ik kijk uit naar een volgende andere oefening.
Pascale
Idd, zelde oefening. Had ik ook niet verwacht.
Je ademt wel uit door de mond.
Ilse
Is de uitademing door de mond of door de neus? Dit wordt namelijk niet verteld. Het lijkt door de mond..., maar maar hoor het graag.
Andre Zwan van der
Ik heb wat moeite bij het inademen, inademen en tellen gaat bij mij niet . Is hier een andere optie voor.
Jean
Bij de uitademing moet je dan je mond in een bepaalde open stand hebben?
Moet je de oefeningen staand zittend en liggend doen of maakt dat niet uit
Jacq
Goedemorgen,
Ik heb de eerste oefening niet ontvangen. Graag zou ik juist hiermee willen starten. Kunnen jullie deze alsnog naar mij sturen?
Bedankt!
Dianne
Goedemorgen, dag 1 geluisterd en geoefend. 6 tellen inademen lukt wel maar dan wel van buik , naar flank naar borst. Uitademen in 6 tellen verloopt gelijkmatiger.
Sandra
Bedankt voor het meedoen
judith
Ik kan de video van dag 2 niet bekijken. De pop-up kan ik niet wegklikken, terwijl ik al ingelogd ben. En ik kreeg de audio van dag 2 toegestuurd, maar dat was dezelfde oefening als dag 1. Weet iemand hoe het zit?
Marie-Claire van den Berg
Beste Judith,
Wat vervelend dat het niet lukt. Heb je het met een andere browser geprobeerd? We hebben het hier gecontroleerd en geen problemen gevonden. Als het je met een andere browser ook niet lukt, stuur ons dan een mail op webredactie@yogaonline.nl, dan gaan we verder kijken. De audio-oefening is een oefening die je dagelijks herhaalt, dus het klopt dat die dezelfde is.
Jolmer
Zit nu op dag 4 van de challenge maar ik krijg steeds dezelfde oefening gestuurd met dan wel zonder beeld. Of is dat gewoon het idee dat je die oefening elke dag doet? Zou leuk zijn wat te variëren! Wat me ook puzzelt is dat de ene ademcoach adviseert bv 6 tellen in, wacht 6 tellen en adem 8 tellen uit en de ander adviseert hem net weer wat anders. Als ik het goed begrijp gaat het er om in door de neus en uit door de mond, door de buik ademen en proberen de uitademing langer te laten zijn Grt
Ilse Savenije
Hoi Jolmer,
Het idee is inderdaad dat je de oefening herhaalt. En niet iedere ademcoach werkt hetzelfde, dus de lengte van in- en uitademen kan inderdaad variëren. Maar als je de oefeningen vaker herhaalt zul je ook ontdekken wat voor jou het prettigst is. Mocht je trouwens meer variatie willen, dan kun je ook de training 'De kracht van ademen' volgen, die bestaat uit meerdere onderdelen.