Yoga is voor iedereen. Daarom maakten we deze jubileum-yogales, waarbij 40 kleurrijke yogi’s ieder een houding doen. Zo zijn we samen: allemaal met elkaar verbonden.
Met deze slow flow les word je heerlijk ontspannen en soepel. Een serie die ontspant, vrolijk maakt en je horizon verbreedt. Doe mee met bekende yogi’s als Myrna van Kemenade en Johan Noorloos, maar ook Sanne Wallis de Vries, baby Sara, onze oudste abonnee en ons eerste covermodel. Samen creëren we eenheid.
Veertig yogis
34 reacties
Geef je reactiejanet
Gefeliciteerd met jullie jubileum..
Wat een fijne ontspannende les, geeft mij weer inspiratie voor mijn lessen.
Namasté
Hedy
Wat leuk gedaan , zat helemaal mee te ademene
Meysmans Anne
Leuk gedaan en heel ontspannend
K.Vedi
Gefeliciteerd met mooi kleurrijk yoga film en van zoveel jaren bestaan, geeft veel zelf vertrouwen voor alle leeftijden en alle soort lichamen om hatha yoga te volgen en te doen.
Jeanet Siddhi Heilbron
Van harte gefeliciteerd met jullie 10 jarig bestaan. Dank je voor de mooie les. Veel liefs! Namasté
Mandy van der Linden
Wow! Wat een mooie les weer en Gefeliciteerd met jullie 10 jarig bestaan!
Annemarie
Leuk om te zien ! Dat wat jullie in het filmpje laten zien komt vrij aardig overeen met de boeken die ik lees en beoefen uit de bibliotheek. Mijn complimenten ! Alleen de bieb heeft nog geen filmpjes om te laten zien. Met deze basis oefeningen heeft een beginner heel veel steun om op eigen kracht verder te komen.
Marijke Plas
Dank voor dit fijne cadeautje. Altijd op zoek naar een mooi thema voor mijn les en deze keer wordt het 'verbinding'.
Marijke Plas
Dank voor dit fijne cadeautje. Altijd op zoek naar een mooi thema voor mijn les en deze keer wordt het 'verbinding'.
Sigrid Vermast
Wow, wat ben ik trots op mijn (schoon)zoon Patrick.
Gefeliciteerd met dit jubileum.