In deze winterflow zoek je de warmte van binnen op. Dat is belangrijk als het buiten minder licht is en de temperatuur daalt. In de winter lijkt het leven te vertragen. Aan de oppervlakte lijkt er niet zoveel te gebeuren, maar niets is minder waar, legt Padmini uit. Stook je innerlijke vuur op zodat je straks de kracht en energie hebt om de lente tegemoet te treden. En zodat je ook in deze donkere periode inspiratie kunt vinden.
Over deze Winterflow
Deze les is geschikt voor alle niveaus, ook als je een ervaren yogabeoefenaar bent is dit een prettige practice. Voel je vrij om deze les elk moment van het jaar te beoefenen. Tijdens de les heb je nodig: yogablokken (of een paar dikke boeken), een dekentje en eventueel een meditatiekussen.
Yoga en de seizoenen
Deze les wordt gegeven door Padmini Kruitwagen. In haar yogalessen houdt Padmini graag rekening met de windrichting, het licht en het seizoen. Zo stemt ze haar lessen af op het moment van de dag en de cyclus van de maan. ‘De maan transformeert voortdurend. De opbouwende energie van de wassende maan is anders dan die van de afnemende maan. Ook de seizoenen hebben invloed. In de lente en zomer heb ik behoefte aan sterke flow-lessen met uitdaging en vuur. De winter roept juist het verlangen op om de vertraging op te zoeken en dicht bij de grond te zijn.’
Lees meer over Padmini Kruitwagen op haar docentpagina of volg haar op Instagram. Lees ook het grote interview dat ze gaf in Yoga by Happinez editie 5 (2021).
Padmini Daundker
72 reacties
Geef je reactieMarte
heerlijke les, fijne stem!! dank je wel Pamini
Sheila
Hele fijne les, ook goed te doen met beperkingen. Ook ik kijk uit naar de voorjaarsles.
Annette
Das was een heerlijk begin van mijn yogalessen bij Yoga tv ! Dank je wel ❤️
Yoga Magazine
Wat leuk om te horen Annette! Heel veel plezier met het ontdekken en volgen van yogalessen. Welkom bij Yogatv!
Katka
Dankjewel! Rustige les en toch werd innerlijke vuur steeds krachtiger.
Aag
lekker rustig in de avond en een fijne les om vaker te doen!
Marianne
Wat geef je rustig en fijn les, heerlijk. Bedankt en ik kijk uit naar je voorjaarsles,
Vriendelijke groet, Marianne
Daphne
Hele fijne les met goede uitleg
Marlina
Heerlijke les, lekker rustig, goede uitleg en makkelijk te volgen.
Een goed begin voor een mooie dag!
Mariette
Weer een hele fijne les van Padmini. Ze is erg goed te volgen, prettige stem, mooie flow in de asana's. dank!
Chanine
Wat een fijn begin van de ochtend, dankjewel!