Zit je lang achter de computer? Dan kun je ook voor een kort lesje kantooryoga kiezen. Paula Jap Tjong neemt je mee door een paar simpele houdingen die je altijd even tussendoor doen. Deze oefeningen doe je gewoon achter je bureau, met je schoenen aan. Je ontspant je nek, rug en schouders, maar neemt ook een oefening voor je oogspieren mee. Eenvoudig, maar effectief!
Kantooryoga
Zet de les aan tijdens je lunchpauze. Of oefen de houdingen thuis, zodat je ze op je werk tussendoor kunt toepassen. Door regelmatig even te ontspannen en een paar keer rustig diep adem te halen, komt je brein tot rust en kan je lichaam opladen. Met nieuwe energie en focus vervolg je dan je werkdag!
Paula Jap Tjong
31 reacties
Geef je reactieRiet
heerlijk
Jolanda Koning
Heerlijk voor mijn dochter in de rolstoel.
Anna
Leuke docente!
eva
Kort en krachtig! Ik neem nooit de tijd om te bewegen tussen mijn werk door omdat ik mijn werk af wil krijgen. Maar deze 9 minuten zijn echt prima te doen en hebben een groot effect! dankjewel, paula.
Raymond
Fijn om tijdens al dat thuis werken even een momentje voor jezelf te nemen.
Ellen
Heel fijn. Zeker met het vele thuiswerken. Al vele lessen van haar gevolgd.
Ine
Heel prettig om te doen, kost weinig tijd en toch voelt het als echt even tijd voor jezelf!
Christine Kuipers
Heerlijk en heel gemakkelijk te doen.
Miriam
Heel fijn!
Henny
Heerlijk even ontspannen.
Hilde
Super prettig, heb gelijk 2 collega’s mee laten doen