Een Yin yogales van Skadi van Paasschen waarbij je vijf minuten in elke houding blijft. Open je borst, bovenrug en hart: het centrum van al je emoties. Wanneer nierenergie goed stroomt, voel je je sterk, lekker in je vel en vol zelfvertrouwen en compassie.
Laat het stromen met Yin
Bewaar als favoriet
Skadi van Paasschen
88 reacties
Geef je reactieDaniele
de aangereikte oefeningen worden duidelijk uitgelegd, fijne stem, heel erg ontpannend
merel
fijne les en goede houdingen
graag meer lessen van skadi!
Irene
Ik vond de houdingen fijn maar ikzelf geef er de voorkeur aan in mijn lessen wat meer na te voelen in de rebound,dat maakt de ontspanning nog groter.fijne stem ,goede info .dank namaste
Nienke
Verrassende oefeningen. Fijn! Helaas minder fijne les om te volgen. De stiltes zijn net te lang. De overgangen te abrupt. Moeilijk te volgen als je niet naar de docent kijkt. Dat is voor mij een pré bij yoga, aangezien ik meestal mijn ogen dicht heb. Soms benoemd ze dat je nog een 'aantal ademhalingen' in de houding blijft. Maar dat blijken 1 - 3 minuten te zijn. Dat geeft onrust bij mij. Daarom heb ik hem na een klein uur uit gezet. Jammer, want de oefeningen waren weer eens van een ander kaliber!
Monique
Fijne les met een prettige stem. Ik mis alleen heel erg de rebound tussen de asana’s, de tijd voor het bindweefsel om te herstellen en om de asana na te voelen. En de neutrale ademhaling, kenmerk van yin yoga, was er ook niet maar heb ik dus zelf gedaan.
Viviane
Heerlijke les. Dank u wel.
Jacqueline
heerlijke les, graag meer yin lessen van Skadi
hannelore
dank je wel, deze les inspireert van binnenuit
Gitta
Dankje, hele fijne les.
Sida
Bijzonder fijne les! Dankjewel!