Tijdens deze geleide meditatie van Irene Sportel focus je op alles waar je dankbaar voor kunt zijn in je leven. Je maakt een reis van je hoofd naar je hart en je creëert ruimte voor positiviteit en liefde. Besef wat er allemaal al is en hoe mooi het is.
Neem een houding aan die comfortabel voor je is, ga ontspannen zitten of liggen. Merk op: waar ben ik dankbaar voor in mijn leven? Waar krijg ik een glimlach van? Wie of wat is dat? Voel liefde en licht naar je toekomen.
Na de meditatie kun je navoelen met muziek, terwijl Irene de mantra Om Namah Shivaya zingt. Deze mantra betekent: ‘Ik buig voor Shiva, ik geef me over aan het hogere.’ De mantra helpt je om los te laten, om mee te gaan met de stroom van het leven.
Irene Sportel
183 reacties
Geef je reactieLya
Wat een fijne meditatie. Dank je wel!
Irene Sportel
Graag met je gedeeld! Dankjewel voor je feedback!
Liefs,
Irene
Jessica
Mijn hart voelt warm na deze meditatie, super rustgevende muziek, heel mooi! Bedankt ♡
Irene
Wat mooi om te lezen! Fijn dat je zo genoot. Liefs, Irene
Mariëtta
❤️
Marlie
Dank
Irene
You are the most welcome :)
Liefs Irene
www.irenesportel.com
Angelique
Heerlijk
Marte
wouw fantastisch!!
Irene
Wat fijn dat je zo van de meditatie genoot!
Liefs, Irene
www.irenesportel.com
Willie
Dank je♡♡♡
Jet
Heel fijn deze meditatie
marjolein
Mooi en rustgevend gezongen
je accepteert wat er is , bedankt
Irene
Dag Marjolein,
Wat fijn om te lezen!
Liefs, Irenewww.irenesportel.com
Diane
Fijn in deze crisistijd!