Yoga met je kind op Thailand
Yoga met je kind op Thailand
Heerlijk op vakantie met je gezin in Thailand, in een schitterend luxe en ecologisch Spa resort. Voor ouders met kinderen van 4 tot 12 jaar, die samen een yoga avontuur willen beleven op het prachtige eiland Pukhet.
Unieke aanbieding!
Normaal kosten de suites € 500 per nacht maar vanwege een reportage in Yoga Magazine hebben wij een speciale aanbieding. Wees er snel bij, het aantal plaatsen is beperkt!
Programma
Iedere ochtend is er familieyoga voor het hele gezin, van de bekende Nederlandse yogadocente Helen Purperhart. Samen bewegen, masseren, ontspannen. Daarna is er kinderyoga, waarin de kinderen spannende yoga-avonturen beleven. Ouders en kinderen kunnen iedere ochtend en namiddag desgewenst deelnemen aan de activiteiten van het resort, zoals Tai chi, yoga en meditatie.
Een middag is gereserveerd om kleine schildpadjes vrij te laten in zee, zodat ze in hun natuurlijke omgeving kunnen opgroeien. Na de familieyoga kun je voor een paar euro heerlijk lunchen en dineren een van de locale restaurantjes. In de middag kun je lekker luieren op het strand, een frisse duik nemen in het zwembad of het land gaan verkennen.
Data en Prijzen
Deze yogavakantie vindt plaats van 7 t/m 13 augustus 2010
Kosten zijn € 795,- per volwassene en € 495,- per kind. Inclusief verblijf, ontbijt, yogalessen en activiteiten.
Deze yogavakantie is speciaal voor ouders met kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar. Heb je jongere of oudere kinderen, vraag dan naar de mogelijkheden.